NOL Fórum
2017. Október. 21, 07:32:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DT - WTF ?!  (Megtekintve 5635 alkalommal)
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #150 Dátum: 2017. Május. 26, 18:20:08 »

.......
Tetszik amikor valaki -most te- felhoz egy több száz éves álapotot igazságának bizonyitására, mint azt hogy (..sokuknak meg rabszolgák is dolgoztak...)
Azon ellehet gondolkodni hogy az CSAK itt volt?
....
Ne legyél hülye !
Máshol azóta nagyon régen modernizálták a törvényeket.
Nálatok meg mostanában jött felszínre és a Donald - nagyon zseniálisan, meg kell adni neki, jól meg is lovagolta.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Tévedésben vagy.
MINDEN elnök ugy (igy) lett megválasztva, és nem Donald volt  az aki elővette a sifonérból.

DE  hogy  "modernizálják" arra itt egy példa, ami helytelen.
Sok helyen bevezették azt hogy amikor kiadják -vagy megujitják- az (autó) HAJTÁSI JOGOSITVÁNYT egy időben bekerűlhet az illető a SZAVAZÓK
LISTÁjára is! Ez az ami nem helyes.
a,..mert bárki aki valamilyen módon itt lakik és leteszi a vizsgát kaphat egy jogsit.
b,..viszont  -EREDETILEG- csak az kerűlhet a szavzók listájára aki igazolni tudja hogy itt szűletett nagykorú vagy felvette az állampolgárságot!

Fay megtudja mondani,mennyi illegállis van Kaliforniában akinek van jogsija és -igy- egy uttal szavazhat is..
cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
Amikor AZ A TÖRVÉNY meg lett hozva még ritkábban laktak az emberek mint most.
Igy sok embernek (kocsival-lóval) napokig tartott volna eljutni oda ahol szavazhat.
Ezért ELŐRE megválasztották a ELEKTOROKAT HOGY AZOK KÉPVISELJÉK ŐKET áés szavazzanak helyettük.

Amikor New Jerseyből ide költöztünk Nevadába, kocsival jöttünk, ami kb. 600-800+ km. volt naponta.
Volt olyan állam (Wisconsin, például) ahol az 80 IS West (80-as Nyugat) -en olyan táblák áltak hogy a következő kijárat 25-30 mérfőldre LESZ! Azaz, most vegyél benzint mert addig semmit sem fogsz találni.
AZ is csak egy kijáratot jelez(hetett) ami esetleg csak benzin kút és valami gyors étterem, de nem egy telepűlés, egy falú vagy egy farm.
Azok ott lehettek 200 évvel ezelőtt is..akkor  menj el szavazni?
Hol van nyugat Európban olyan hely ahol egy országuton 40-50 kilométerenként van egy ki vagy bejárat?
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #151 Dátum: 2017. Május. 26, 19:21:26 »

EZ az itteni esetet taglalja, ugye?

http://www.libertyheadlines.com/state-releases-muslim-bomb-materials-grenades/
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #152 Dátum: 2017. Június. 01, 13:09:38 »

....ha o miutan a birosag beidezte tobb mint harmincezer e-mailt megsemmisitene majd pedig a computert amin azok voltak kalapaccsal szetverne? .....

Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog már elnézést.

Egy e-mailt ugyan lehet törölni ( delete ) - és ilyenkor legalább 3 másolat készül belőlük - bizony ! , de megsemmisíteni azt már nem.
Kalapáccsal sem. Trust me.

Ha a Donald verte volna szét a szegény szervert senkinek még a szeme se rebbenne. Tőle már nagyon sok marhaságot láttunk, hallottunk.

Klasszikus példáját mutatod a kacsa hírek terjesztésének, valamilyen pletyka portálról !
Vagy Te a saját szemeddel láttad ahogy a Clinton asszuny veri a fémet ?
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #153 Dátum: 2017. Június. 01, 13:18:50 »

Remélem, hogy akik elengedték ezeket tudják mit csinálnak és megfigyelés alatt tartják a pasasokat.
Szerintem már rég különleges (rendkívüli) ostromállapotot hírdettem volna a terror támadások után , hogy ne lehessen olyan - normális időkben alkalmazott törvényekre hivatkozva elengedni a gyanús embereket.
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #154 Dátum: 2017. Június. 01, 19:14:14 »

A DT beszéde nagy port kavarhatott amit a NATO központ látogatásakor tett, és aminek a lényegét már előtte is emlitette.
Azaz, minden NATO tagország fizesse meg a szervezett rá eső anyagi részét, ami az ország GDP-jének KÉT SZÁZALÉKA.(?)
Most..hogy ez meg lett ujra emlitve, egyre "rosszabb gyerek lett" Trump, mivel azt akarja, ez az ami oda át nem tetszik, és rá adásúl még az EU
migráns pokitikája sem.
Mindez ők is tudják, persze hogy nem szeretik ha azt az orruk alá dörzsőli valaki.
Mert az eddigi USA elnökök mind politikusok lettek valamilyen polgári foglalozásból, azaz után..
Carter is mogyoró-farmer volt, ami meg is látszott , Obama "közönségszervező", át is  "szervezte" az egész Közel-Keletet, Reagan "szinész létére" volt eddig aki nagy változásokat vitt végre, igaz számtalan esetben Kalifornia kormányzója volt.
De TRUMP az első aki ugy néz -és intéz- mindent mint egy vállalkozás, mint egy BIZNISZ!
(A kormánya tagjai is azok akik ahhoz ÉRTENEK amilyen poziciót betöltenek, és nem azok akik elősegitették hogy elnök legyen, mint az előzőeké.)

Ha valahová 300 billiót adtak eddig, ő csak annyit -vagy kevesebbet?- amenyi jár.
Mindez természetessen nem tetszik még a német kűlügyminiszternek sem, aki összefogást emlit Trump ellen.
http://index.hu/kulfold/2017/05/29/nemet_kulugyminiszter_buntars_aki_nem_lep_fel_donald_trump_ellen/

Jó, fogjanak össze, lépjenek fel Trump ellen......miben is?

Adjon több pénzt az USA?
Vagy fogadjon be migránsokat az USA is ha már az EU-ban ott van jó pár millió és ujabb emberek mennek naponta?
Szó van az EU-bani "család egyesités"-ről is, ahol a kérdés az, MÉG HÁNY MILLIÓT KELL(ene) BE ENGEDNI?
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #155 Dátum: 2017. Június. 01, 19:26:37 »

Remélem, hogy akik elengedték ezeket tudják mit csinálnak és megfigyelés alatt tartják a pasasokat.
Szerintem már rég különleges (rendkívüli) ostromállapotot hírdettem volna a terror támadások után , hogy ne lehessen olyan - normális időkben alkalmazott törvényekre hivatkozva elengedni a gyanús embereket.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nagyon régen volt egy u.n. Amerika Elleni Tevékenységet Vizsgáló Bizottság, vagy mi.
AKKOR, leginkább a komunista-szinpatizánsokat figyelték és (sőt!) sok olyan szinész, énekes és politikus volt aki a listájukon volt és kihalgatásra
kerűlt.
Ezt vissza kellene állitani, mert a dolgok kezdenek eldurvulni, nemis kicsit, de nagyon.
Tegnapelőtt Kathy Griffin aki egy komikus nő (komika?), a CNN tévében egy Trump-kinézetű vérző levágott fejet mutatott be, ami -szerinte- humosos volt.

De nem az volt..
Eddig amit elért vele, hogy törölte a CNN a vele kötött jövőbeni fellépési szerződést, ő pedig bocsánatot kért.
Kész, viszont a demokraták majd pártfogásuk alá veszik, nem fog éhen halni..
Semmi más, de próbálná valaki ugyanazt megtenni egy Hillary vagy egy Obama fejjel..
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június. 02, 19:02:51 írta tozser » Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #156 Dátum: 2017. Június. 07, 17:57:00 »

http://www.libertyheadlines.com/reality-winners-leaked-documents-offer-zero-proof-russian-hacking/

Ez van....az oroszokkal kapcsolatban..

Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #157 Dátum: 2017. Június. 07, 21:03:14 »

Trump  jelöltje az FBI élére?

http://www.libertyheadlines.com/trump-nominates-former-justice-dept-official-head-fbi/?AID=7236
Naplózva

sandton
Hero Member

« Válasz #158 Dátum: 2017. Június. 08, 09:30:33 »

Jól választott, a dem-ek is támogatják.
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #159 Dátum: 2017. Június. 08, 12:54:23 »

Salamon Béla jut eszembe most.
"Ha én egyszer kinyitom a számat, ha én egyszer elkezdek beszélni....."

https://mno.hu/kulfold/kirugott-fbi-vezer-trump-feltetlen-lojalitast-vart-volna-el-2402332

http://edition.cnn.com/2017/06/07/politics/obstruction-of-justice-comey-testimony/index.html

Comey a szenátusi bizottságnak "énekel".....
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június. 08, 13:05:10 írta sandton » Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #160 Dátum: 2017. Június. 08, 16:47:04 »

https://mno.hu/kulfold/kirugott-fbi-vezer-trump-feltetlen-lojalitast-vart-volna-el-2402332

http://edition.cnn.com/2017/06/07/politics/obstruction-of-justice-comey-testimony/index.html

De meg egyetlen tenyt nem mutatott be ami hivatalosan butneny lenne viszont erdekes modon mikor Hillary eltuntetett harminc ezer e-mailt miutan azokat hivatalosan beideztek majd pedig kalapaccsal szetvertek a computert amin azok voltak akkor senkinek nem jutott eszebe a balosok kozul hogy emiatt kihalgatasokat vagy vadat emeljenek. Ezt merte volna a Trump csinalni, akkor miket irnal ide be?
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #161 Dátum: 2017. Június. 12, 10:11:57 »

De meg egyetlen tenyt nem mutatott be ami hivatalosan butneny lenne viszont erdekes modon mikor Hillary eltuntetett harminc ezer e-mailt miutan azokat hivatalosan beideztek majd pedig kalapaccsal szetvertek a computert amin azok voltak akkor senkinek nem jutott eszebe a balosok kozul hogy emiatt kihalgatasokat vagy vadat emeljenek. Ezt merte volna a Trump csinalni, akkor miket irnal ide be?

No akkor még egyszer ( mert már egyszer írtam erről, alább ....)

Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Mosolyog már elnézést.

Egy e-mailt ugyan lehet törölni ( delete ) - és ilyenkor legalább 3 másolat készül belőlük - bizony ! , de megsemmisíteni azt már nem.

Ha a Donald verte volna szét a szegény szervert senkinek még a szeme se rebbenne. Tőle már nagyon sok marhaságot láttunk, hallottunk.

Klasszikus példáját mutatod a kacsa hírek terjesztésének, valamilyen pletyka portálról !

Kapish ?
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #162 Dátum: 2017. Június. 12, 16:24:16 »

No akkor még egyszer ( mert már egyszer írtam erről, alább ....)

Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Mosolyog már elnézést.

Kapish ?

Hogyne, hogyne sokaknak koztuk neked sem tunik fel hogy egy atomnagyhatalom kulugyminiszterenek a computerjat egy coloradoi furdoszoba szekrenybol mukodtetik. Nevetseges.

http://nypost.com/2015/08/18/hillarys-email-server-was-run-out-of-an-old-bathroom-closet/
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #163 Dátum: 2017. Június. 12, 16:34:35 »

Meg az elobbihez Sandtonnak: Az FBI-nak sem hiszel?
http://www.businessinsider.com/how-hillary-clinton-aide-destroyed-phones-2016-9

FBI: Aide destroyed 2 of Clinton's phones by 'breaking them in half or hitting them with a hammer'

Te eddig hany telefonodat vagy computeredet verted szet kalapaccsal minden ok nelkul, vagy van ismerosod aki ilyesmit csinalt minden ok nelkul?
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június. 12, 16:38:12 írta fayutca » Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #164 Dátum: 2017. Június. 13, 10:38:11 »

....

FBI: Aide destroyed 2 of Clinton's phones by 'breaking them in half or hitting them with a hammer'

Te eddig hany telefonodat vagy computeredet verted szet kalapaccsal minden ok nelkul, vagy van ismerosod aki ilyesmit csinalt minden ok nelkul?

Aha,
Nem tudod mi a különbség egy computer és egy mobiltelefon között ?
Gondolom a kalapáccsal csak tisztában vagy Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15
  Nyomtatás  

Ugrás: