NOL Fórum
2017. Augusztus. 18, 19:30:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DT - WTF ?!  (Megtekintve 4349 alkalommal)
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #165 Dátum: 2017. Június. 13, 10:45:42 »

..........

Hogyne, hogyne sokaknak koztuk neked sem tunik fel hogy egy atomnagyhatalom kulugyminiszterenek a computerjat egy coloradoi furdoszoba szekrenybol mukodtetik. Nevetseges.

http://nypost.com/2015/08/18/hillarys-email-server-was-run-out-of-an-old-bathroom-closet/

Nem.
Régóta bevett gyakorlat világszerte.
Dehát nem mindenki ért vagy tud egy kicsit is a cyber securityről....

Viszont az ilyen hülye cikkek nagyon hatásosak beetetni az odaadó tudatlanokat.

Mondtam már, aki nagyon keveset tud, az nagyon sokat hisz.
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #166 Dátum: 2017. Június. 13, 16:07:20 »

..........

Hogyne, hogyne sokaknak koztuk neked sem tunik fel hogy egy atomnagyhatalom kulugyminiszterenek a computerjat egy coloradoi furdoszoba szekrenybol mukodtetik. Nevetseges.

http://nypost.com/2015/08/18/hillarys-email-server-was-run-out-of-an-old-bathroom-closet/

Nem.
Régóta bevett gyakorlat világszerte.

Tudsz meg egy kulugyminiszterrol aki egy elhagyott helyen mindenki altall elerheto szerveren tartja a kulonbozo, beleertve titkos allamerdekeket bennfoglalo kommunikaciojat?
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #167 Dátum: 2017. Június. 14, 04:24:51 »

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4598796/Lauded-loathed-Whos-afraid-George-Soros.html
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #168 Dátum: 2017. Június. 14, 15:51:50 »

....

FBI: Aide destroyed 2 of Clinton's phones by 'breaking them in half or hitting them with a hammer'

Te eddig hany telefonodat vagy computeredet verted szet kalapaccsal minden ok nelkul, vagy van ismerosod aki ilyesmit csinalt minden ok nelkul?

Aha,
Nem tudod mi a különbség egy computer és egy mobiltelefon között ?
Gondolom a kalapáccsal csak tisztában vagy Kacsint
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Gondolom, TE IS teljesen tisztában vagy azzal hogy..
1,..az Obama rezsim lehallgatta és tárolja mindenki emiljét és telefon beszélgetését, akiét csak akarta.
     Ezek Marylanden -vagy hol- vannak elraktározva, ugy hogy hiába gondolta Ő (Hillary) vagy más hogy minden  "eltünt" mert nem,
     talána csak azok amik nála voltak..

2,..a mobiltelefon memoria "csippje" vagy a merevlemez  (hard drive) LEMEZEI amelyek az adatokat tárolják, azokat nem lehet csak egy
    -vagy több- kalapácsütéssel "letörölni"! Amit valaki is el ér, az az hogy azoknak működásét -hard drive LEMEZEK adat "levevő/felrakó"     
     fejeinek FORGÁSÁT- megakadályozza!
     Vannak -cégek/szakemberek- akik az ilyen "sérűlt" HD-ket szétszedik és azok adatait át tudják MÁSOLNI  sőt, a még LETÖRÖLT adatokat is vissza tudják állitani.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június. 14, 16:03:40 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
sandton
Hero Member

« Válasz #169 Dátum: 2017. Június. 15, 09:24:00 »

.......
Gondolom, TE IS teljesen tisztában vagy azzal hogy..
1,..az Obama rezsim lehallgatta és tárolja mindenki emiljét és telefon beszélgetését, akiét csak akarta.
     ......

2,..a mobiltelefon memoria "csippje" vagy a merevlemez  (hard drive) .......
     Vannak -cégek/szakemberek- akik az ilyen "sérűlt" HD-ket szétszedik és azok adatait át tudják MÁSOLNI  sőt, a még LETÖRÖLT adatokat is vissza tudják állitani.

Igen, azzal vagyok tisztában hogy rengeteg marhaságot bevesztek, ami az éppen aktuális fröcsögést látszik alátámasztani.

1., NEM az Obama rezsim, hanem a CIA, FBI, NSA hallgatja le és rögzíti a telefon beszélgetéseket, amikor éppen van rá indokuk. Oszt vagy megosztják az éppen trónoló elnökkel, vagy nem. Ez már bizony így megy már a Bush-ék óta ami a mobilokat illeti és kb 1940 óta ami a fixed line-okat illeti.
Az e-maileket meg már majdnem 10 éve kötelező - világszerte (!) - tárolni legalább öt évig ! A törölteket is ! Mindenkinek.
Nyugi bele, a Hillaryét is megtalálták, kivizsgálták és nem találtak semmit ami törvény ellenes. Ennyi.

2. A mobilban nincs merevlemez ! van a SIM aminek egy részét lehet adattárolásra használni és van egy másik micro chip is ami csak memória.
Mindkettő kivehető a mobilból ( pl. amikor upgradelsz, csak átteszed az újba és kész, business as usual...).
Már csak ezért nem is értem, hogy minek a kalapács. Persze a tudatlan parasztoknak ez elég, mert ugye a kalapácsot csak ismerik...

Amelyik memory chipet meg mégis szétvert egy bunkó, azt baszhatják ( hogy ha már technikai zsargonokat használunk ), arról esetleg a légyszart lehet megmenteni ( a réz csatalakozó felületről).
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #170 Dátum: 2017. Június. 15, 10:21:38 »

....
Tudsz meg egy kulugyminiszterrol aki egy elhagyott helyen mindenki altall elerheto szerveren tartja a kulonbozo, beleertve titkos allamerdekeket bennfoglalo kommunikaciojat?

Nemcsak állami hivatalok, hanem nagy cégek ( meg már egyre több közepes méretűek is ) használnak "elhagyott helyen" - out of site - szervereket bizalmas, titkos, nagyfontosságú adatok tárolására. És persze mint e-mail szerverként. Egy hekkernek szinte lehetetlen felfedeznie ezeket a szervereket mert több millió van belőlük világszerte.
Meglepődnél hány olyan mosoda (laundry), fagyizó, bisztró stb.( általában olyan helyek aminek a hosszú nyitvatartása nem feltűnő..) van ahol a pincében, raktárban , ott guggol egy egy nagy kapacitású szerver. A tulaj nyílván ügynök , a nagy forgalom nem feltűnő.
Ha van valami fontos ügy, akkor jön a furgon, valami csőszerelőnek, villanyszerelőnek ( mikor hogy) álcázva és elintézik bent amit el kell.

Ja és még egy.
Az e-mail subject ablakba nem szokták beírni hogy szigorúan bizalmas államtitok....
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #171 Dátum: 2017. Június. 15, 10:24:14 »

https://mno.hu/media/ellottek-trump-egyik-labanak-egyik-labat-2403289

Kezdik kiéheztetni a fals hírek portáljait  Vigyorog

Szegény marcsuék min fognak csámcsogni a jövőben.
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #172 Dátum: 2017. Június. 15, 18:24:54 »

....

Nemcsak állami hivatalok, hanem nagy cégek ( meg már egyre több közepes méretűek is ) használnak "elhagyott helyen" - out of site - szervereket bizalmas, titkos, nagyfontosságú adatok tárolására. És persze mint e-mail szerverként. Egy hekkernek szinte lehetetlen felfedeznie ezeket a szervereket mert több millió van belőlük világszerte.
Meglepődnél hány olyan mosoda (laundry), fagyizó, bisztró stb.( általában olyan helyek aminek a hosszú nyitvatartása nem feltűnő..) van ahol a pincében, raktárban , ott guggol egy egy nagy kapacitású szerver. A tulaj nyílván ügynök , a nagy forgalom nem feltűnő.
Ha van valami fontos ügy, akkor jön a furgon, valami csőszerelőnek, villanyszerelőnek ( mikor hogy) álcázva és elintézik bent amit el kell.

Ja és még egy.
Az e-mail subject ablakba nem szokták beírni hogy szigorúan bizalmas államtitok....
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
COMEY vallomásainak egyikében elismerte hogy Hillary számtalan emiljében bizalmas és államtitkokat továbbitott, de..mivel Ő és az akkori AG
(Fő Államügyész)  demokrata volt igy eszük ágába sem volt a nyomozás alapján hillaryt biróság elé vinni, mert mindkettő BIZTOSRA VETTE
HILLARY  GYŐZELMÉT, ÉS KI AZ A HÜLYE HOGY A JÖVENDŐ FŐNÖKÉT(??) BIRÓSÁG ELÉ VIGYE?

Amit a szerverekről irsz, csak részben igaz, mert egy igazán nagy szerver központban csak az ott dolgozók tudják melyik szerver kinek az adatait szolgálja és AZOKRÓL MELYIK KÉSZIT NAPRA_KÉSZ MÁSOLATOT?
Még egy egyszerű áruház szervere is NAPONTA készit MÁSOLATOT az aznapi forgalomról, készűlve arra hogyha az EREDETI valamiltűyen módon
megsérűl van egy "back-up" másolat.Azon kivűl, egy komoly és nagy szervert nem lehet "egy mosókonyhában" tartani, mégha álcázva is van.
Annak ..ÁLLANDÓ ÉS MEGBIZHATÓ ÁRAMFORRÁS (+BACK-UP ACCCUMULÁTOROK) KELLENEK ÉS ÁLLANDÓ EGYFORMA HŐMÉRSÉKLET.
De mindegy..
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
A tegnapi gyikosság -és merénylet- James Hodgkins által..komolyabb dolog mint valaki hinné.

Ugyanis, volt már olyan hogy egy ember tette háborút inditott el, még az Első Világháború ELŐTT iS!
A merénylőt igaz lelőtték, de a sok fanatikus -aki osztja véleményét- már olyan Twittereket inditottak el hogy "One gone, 216 to go!, azaz "Egy elment, 216 (nak) kell még elmennie!"

Ez nem mutat mást mint azt hogy a demokraták minden áron megakarják SEMMISITENI A REPUBLIKÁNUS PÁRTOT, TRUMPPAL ÉS MINDEN REPUBLIKÁNUS SZENÁTORRAL, KONGRESSZUSI KÉPVISELŐVEL EGYÜTT, BELE ÉRTVE MINDENKIT AKI NYILTAN AZT MONDJA (VALLJA) HOGY Ő
TRUMPRA SZAVAZOTT!!!
Más -előző- választások alkakmával is voltak KISEBB NÉZET ELTÉRÉSEK, de az ami most van, az tulajdonképpen egy -jelenlegi- államforma, -államrendszer- megdöntésére irányul, és MAJD később dőlne el kit űltetnének  -a trónra- diktatorikussan, mivel mindezt a változást NEM
szavazás utján érnék el, hanem "a forradalom által", egy puccsal..

Ami egyes cégeknek a hirdetését illeti, nem kell meszire menni, mert tévé kommentátorokat "váltanak le, vagy tüntetnek el" ha azt valamilyen oknál fogva elakarják távolitani. Egyszerűen egy kampényt inditanak el hogy szexuálisan molesztált valakit/valakiket.
Még bizonyiték sem kell.
Igy "tünt most el" O'Really is huszon valahány év után. Volt egy pár nő aki megvádolta, Ő pedig fizetett, a' helyett hogy perre vitte volna a dolgot, mert a biróság előtt SEMMI ESÉLYE NEM LETT VOLNA MÉGHA ÁRTATLAN IS!
A távé showjára a hirdetéseket MEGVONTÁK és ha nincs pénz nincs m"műsor sem"!

Itt van Bill Crosby -szinész- esete is, ellene most "folyik a hadjárat", nők TUCATJAI állitják -nem bizonyitják, csak állitják!- hogy Crosby elkábitotta
és megerőszakolta őket, de utánna -mintha semmi sem történt volna- tovább tartották vele a kapcsolatot!
Hogy EBBEN mi az érdekes?
CSAK AZ, hogy a nők 15-20 év távlatából léptek elő és vádolják ŐT!
Ugy látszik, idő kell ahhoz hogy valaki rá jöjjön arra mi történt, vagy történhetett.

DE az igazságszolgáltatás is, máshol már hónapok elteltével sem foglalkoznak vele, pláne ha nincs semmiféle  bizonyiték rá...
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #173 Dátum: 2017. Június. 25, 16:33:24 »

Most a kongresszus tagjai után mennek a demokrata hívek  és életveszélyes fenyegetéseket -és tetteket!- tesznek ellenük...

http://www.libertyheadlines.com/30-gop-congressmen-attacked-threatened-since-may/

http://patrioticviralnews.com/articles/democrat-strategist-introduces-huntrepublicans-after-shooting-of-republican-congressman-scalise/
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június. 25, 17:00:18 írta tozser » Naplózva

sandton
Hero Member

« Válasz #174 Dátum: 2017. Június. 26, 08:32:10 »

Most a kongresszus tagjai után mennek a demokrata hívek  és életveszélyes fenyegetéseket -és tetteket!- tesznek ellenük.....

Igen, és mindezt a Gyuri bá fizette...

( légyszi szólj már rá arra az öregasszonyra, hogy ne igyon annyit mielőtt az ilyen hülye pletykákat terjeszti  Vigyorog )
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #175 Dátum: 2017. Június. 26, 09:00:31 »

.......
De mindegy..
......

Neked biztos.

Láttál már datacentert, esetleg jártál már valamelyikben is ?
Tudod hogy működik, millyen "úton" (route) továbbítódik egy e-mail, hol mikor "szűrik", kódolják, dekódolják, melyik "kapun" (port) hagyja el a küldő oldalon és melyik kapun érkezik a címzetthez stb. stb.
És millyen "virágnyelvet" használnak ( amit sokszor óránként kell cserélni... ) ?
A Comey meg nemigen vallotta azt amit Te "halottál" mert akkor a C-né már régen csücsülne... Kacsint
Arról nem is beszélve hogy a szűrők át sem engedték volna mielőtt azt továbbítaná.

Amúgymeg , láttál már egy e-mail szervert ? Mert ha igen, akkor hazudsz.
Az már tudom, hogy kalapácsot már láttál  Kacsint
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #176 Dátum: 2017. Június. 26, 18:32:17 »

.......
De mindegy..
......

Neked biztos.

Láttál már datacentert, esetleg jártál már valamelyikben is ?
Tudod hogy működik, millyen "úton" (route) továbbítódik egy e-mail, hol mikor "szűrik", kódolják, dekódolják, melyik "kapun" (port) hagyja el a küldő oldalon és melyik kapun érkezik a címzetthez stb. stb.
És millyen "virágnyelvet" használnak ( amit sokszor óránként kell cserélni... ) ?
A Comey meg nemigen vallotta azt amit Te "halottál" mert akkor a C-né már régen csücsülne... Kacsint
Arról nem is beszélve hogy a szűrők át sem engedték volna mielőtt azt továbbítaná.

Amúgymeg , láttál már egy e-mail szervert ? Mert ha igen, akkor hazudsz.
Az már tudom, hogy kalapácsot már láttál  Kacsint
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kodolás..de-kodolás és egyebek...
Ha igaz, akkor minden USA telefon-emil és hasonlók TÁROLVA lettek az elmult Obama rendszerben, de lehet hogy még előtte is.
Erről volt már itt (FORUM) szó, én kétekedtem benne, de felvilágositottak hogy igenis van olyan.

Hogy C-né miért nem csücsül, egyszerű.
Obama rezsim folytatását várta a demokraták többsége és a WH, valamint azok akik Obamának a hivei voltak és dolgoztak.
Igy az akkori Főállamügyész és Comey-is. Comey átadott egy listát neki amiben a kérdéses emilek voltak mire Ő azt mondta " el kell NEKÜNK
végig menni ezen?"  vagy ilysmi.
Tehát, egy beosztott sem tesz olyat hogy a JÖVENDŐBELI FÖNÖKE ellen megy és PERT indot ellene.
A nagy csalódás akkor lett(volt) amikot TRUMP lett az elnök, egyszerűen nem tudnak napirendre térni fellette.Az OBAMACARE folytatása os az, csak azt hallani hogy xy millió veszti el az EÜ biztositását, de miért? Valószinűleg azért mert azok biztositását azÁLLAM DOTÁLTA abbol a büntetésként kirótt pénzből amit azoktol hajtottak be akik NEM VETTEK KI BIZTOSITÁST!

Trump EÜ biztositása sem lesz jó, bár még semmit sem mondanak róla.
Azért mert "Rosz alapokra nem lehet házat épiteni!"
Ha az összes EÜ-vel kapcsolatos tevékenység, orvosság gyártás stb.. nincs állami kontroll alatt, azt csak ideig -óráig lehet fenn tartani.

Az elmult években az EÜ (orvosi-korházi..) dijak valamint a biztositás dijai is 6-8 százalékkal emelkedtek az ELŐZŐ ÉVHEZ KÉPEST viszont a keresetek, a fizetések alig.
Tehát, aki MOST-MA megtudja azokat fizetni, pát év mulva már nem.
A megoldás egy   európai -vagy világszerte- bevezetett államilag fizetett és kontroll alatt tartott EÜ, hasonló ahhoz ami az EUban is van.
Naplózva

fayutca
Hero Member

« Válasz #177 Dátum: 2017. Június. 27, 15:55:38 »

A CNN harom vezeto reportere tegnap lemondott a megrogzott hazudozasaik leleplezese utan. Erdekes hogy Sandton hogy hitt illetve most is hisz ezeknek a szelhamosoknak. Az mar cask hab a tortan hogy tegnap a legfelsobb birosag Trumpnak adott igazat a sok elozo libsi birokkal szemben a het orszagbol jovo ki tudja kicsoda "menekultekrol" szolo vitaban.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4640028/Supreme-Court-act-travel-ban-Kennedy-retire.html
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június. 27, 16:11:04 írta fayutca » Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #178 Dátum: 2017. Július. 06, 08:22:15 »

.....
Trump EÜ biztositása sem lesz jó, bár még semmit sem mondanak róla.
Azért mert "Rosz alapokra nem lehet házat épiteni!"
Ha az összes EÜ-vel kapcsolatos tevékenység, orvosság gyártás stb.. nincs állami kontroll alatt, azt csak ideig -óráig lehet fenn tartani.

Az elmult években az EÜ (orvosi-korházi..) dijak valamint a biztositás dijai is 6-8 százalékkal emelkedtek az ELŐZŐ ÉVHEZ KÉPEST viszont a keresetek, a fizetések alig.
Tehát, aki MOST-MA megtudja azokat fizetni, pát év mulva már nem.

A megoldás egy   európai -vagy világszerte- bevezetett államilag fizetett és kontroll alatt tartott EÜ, hasonló ahhoz ami az EUban is van.

Nalátod !

Alaposan fejbe találtad a szöget, mert bizony ez a lényeg !

Amit pedig aláhúztam arról az Obama nemigen tehet. Csak DT akarja úgy beállítani.

Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #179 Dátum: 2017. Július. 06, 08:30:36 »

A CNN harom vezeto reportere tegnap lemondott a megrogzott hazudozasaik leleplezese utan. Erdekes hogy Sandton hogy hitt illetve most is hisz ezeknek a szelhamosoknak. ......

Lehet , hogy vezető riporterek, nem tudom , az időkülönbségek miatt az USA CNN prime time adásait nem nézem ( mert alszok....).

Amúgymeg, mint említém igen sokszor, nem csak a CNN-t nézem, hanem a BBC-t, Aljazeera-t, Sky ( az pedig ugye a Fox leánykája...tehát DT kedvence ).
Az RT-t most nem említem, mert ugye az orosz.

Szóval, ha mindenfelé ugyanazt mondják akkor valószínűleg igaz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  

Ugrás: